Polish (Poland)English (United Kingdom)

  • 2
  • 9
  • 13
Start Firma O nas

O firmie

SMART BHP HSE jest firmą szkoleniowo - konsultingową specjalizującą się w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) oraz ochrony przeciwpożarowej (P.POŻ.). Nasza działalność opiera się o międzynarodowe standardy HSE (ang. Health, Safety, Environment), czyli zarządzanie zdrowiem i bezpieczeństwem pracowników oraz ochroną środowiska naturalnego.

Misją SMART BHP HSE jest profesjonalna pomoc firmom, instytucjom i wszystkim tym, którzy pragną efektywnego podnoszenia standardów bezpieczeństwa.

W SMART BHP HSE wierzymy, że​​:

  • Wszystkim wypadkom można zapobiec !
  • Praca w bezpiecznych warunkach jest wydajna, niezawodna i opłacalna. (Zobacz piramidę kosztów HSE/BHP)
  • Firma odpowiedzialna dążąca do doskonałości w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy swoich pracowników, kontrahentów i klientów osiąga szybciej swoje cele biznesowe.

W związku z rozwojem dziedziny BHP, zarówno w Polsce jak i na świecie (HSE), oferujemy profesjonalne i nowoczesne podejście do zagadnień związanych z podniesieniem standardów zdrowia i bezpieczeństwa pracowników, zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami, min. OGP (Oil and Gas Producers). Troska o środowisko naturalne należy do naszych priorytetów, dlatego też dodatkowym elementem naszych szkoleń, jest zarządzanie ochroną środowiska. Posiadamy bogate międzynarodowe doświadczenie w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań dla firm i organizacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP). Nie unikamy skomplikowanych zleceń, które wymagają skoordynowanego podejścia do zarządzania ryzykiem.

Swoje doświadczenie w branży zdobywaliśmy od najlepszych: Shell, Cairn India Ltd., Skanska, PGNiG.

SMART BHP HSE potwierdziło swoje kwalifikacje i zaangażowanie pracując z takimi firmami jak:

- Lafarge

- Mondi

- Strabag

- Bilfinger Berger

- Gamesa

- Iberdrola

- ZSQ-tec

 

„Pracujemy dla Twojego Bezpieczeństwa”